Seminární hotel AKADEMIE, Hlubočky

Hrubá voda 59, Hlubočky, 78361
od 1.500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku, v těsné blízkosti obce Hlubočky a nedaleko památkové rezervace UNESCO Olomouc, naleznete Hotel Akademie.

Rekreační oblast Hrubá Voda je ideálním místem pro svatby, firemní akce, cykloturistiku, rodinné oslavy a relaxační rodinné pobyty.

Nabízíme Vám ubytování ve 30 pokojích v kategorii ***Superior, 5 seminárních sálů, bezplatné Wi-Fi, wellness, tenisové kurty a velkou romantickou zahradu s jezírkem.

Ve stylové restauraci si vychutnejte jídlo z čerstvých surovin, včetně vlastního pečiva, domácí zmrzliny a kvalitního vína z našeho vinařství ve Velkých Pavlovicích.

Další informace

Hotel Akademie Hrubá Voda se nachází v rekreační zóně Hrubá Voda, kterou protéká říčka Bystřice. Z Olomouce jste u nás za necelou půlhodinu jízdy autem. Z dálnice D1 je to deset minut od sjezdu 281 Přáslavice. Výborná dostupnost, příjemné prostředí a soukromí, které hotel poskytuje, ho předurčuje pro konání svateb, rodinných oslav, firemních akcí nebo k relaxačním rodinným pobytům. Svou polohou na rozhraní Oderských vrchů a Nízkým Jeseníkem v těsné blízkosti obce Hlubočky je hotel ideálním výchozím bodem k výletům do okolní přírody nebo k návštěvě mnoha zajímavých historických památek.

Pro naše hotelové hosty máme připraveno ubytování ve 30 pokojích v kategorii ***Superior. Standardní pokoje doplňuje jeden bezbariérový pokoj, jeden apartmán a business apartmán. Bez problémů s Vámi ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky.

Pro větší akce, oslavy, školení, obchodní jednání nebo teambuilding je pro Vás připraveno pět sálů s denním osvětlením, klimatizací a možností zatemnění. Sály jsou kompletně vybaveny audiovizuální technikou.

Ceny

Apartmán
4.900 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.950 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.500 Kč
Přistýlka
700 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště hlídané
Parkoviště
Parkoviště
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Sauna
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Vířivka
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
455
Dvoulůžkové pokoje
22
Jednolůžkové pokoje
6
Kapacita restaurace
120
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurace s kapacitou 120 míst s krásným výhledem na kolem hotelu protékající řeku Bystřici a přátelskou atmosférou vybízí k nerušnému posezení u vína z našich vinic nebo k ochutnávce moderně upravených krajových specialit.

Pro rodiny s dětmi máme připraven dětský koutek, pro naše nejmenší návštěvníky jsou k dispozici vysoké židle a dětský jídelní servis. Samozřejmou součástí naší stálé nabídky je i dětský jídelní lístek respektující požadavky na zdravou výživu našich nejmenších hostů.

Naše restaurace je tak ideálním místem k pořádání rautů, banketů, svateb, rodinných oslav a jiných gastronomických akcí k různým příležitostem či dle Vašeho přání.

V letních měsících jsou k dispozici dvě letní terasy poskytující krásný výhled a klidnou atmosféru okolí hotelu. Obě letní terasy skýtají kapacitu 40 osob a navazují na hotelovou restauraci. Nabídku doplňují grilované speciality a letní nabídka salátů.

Vstup do hotelové haly obohacuje svou přítomností Lobby bar, jež disponuje kapacitou 35 míst. Výjimečným posezením u krbu lze strávit nezapomenutelné chvíle. Součástí nabídky služeb lobby baru je projekční televize a internetový koutek s PC. OTEVŘÍT JÍDELNÍ LÍSTEK

Kongresové možnosti

Firemní akce

Hotel disponuje 6 sály a je tak ideálním místem pro pořádání školení, seminářů, obchodních a pracovních setkání, rodinných oslav, promocí, svateb a další akce. Sály jsou s denním světlem s možností zatemnění a plnou klimatizací. Všechny sály jsou pokryty wifi signálem s připojením ZDARMA.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Golf
Horolezectví
Jezdectví, koně
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Motokáry
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Rybolov
Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Koupání řeka, jezero

Mapa

Centrum 500m
Vlak 200m
Velká mapa